KONYA Evden eve nakliyat firması ister ,şehir içi ister şehir dışı ulaştırmada hızlı ve güvenilir hizmet sunmalıdır.Saygınlık firma için önemli bir faktördür,saygınlık olmayan bir nakliyat firması işleyemez.Biz evden eve nakliyat firması olarak sizleredaha hızlı ve güvenilir nakliye sunmaktır.Kaliteli bir hizmet içinuzman kadromuzla sizlerleyiz.star-esyapaketBu işleri yaparken de siz değerli müşterilerimiz memnun etmek için elimizde gelen her şeyi gayreti göstermekteyiz.

En önemlisi de bu. İşinde usta insanlarla çalışmak. Çalışanlarımız, konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. İşiniz başından sonuna kadar sorunsuz olarak ilerler. Hedef olarak müşteri memnuyiteni ön görüyoruz.                                                                                      İkinci bölüm ise eşyaların araca yüklenmesi, evde her odada eşyaların tekrar aynı düzende yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin yapılarak işlem tamamlanmış olur.
Aslında zor gibi görünen işlemi profesyonel bir kadro ve asansörlü nakliyat ile çok kısa bir zaman aralığında halledebilirsiniz.Sizler sadece ekibimizi yönlendiriyor ve eşyalarınızın yerleştirilmesine kadar ekibimize yön vermekle meşgul olmuş oluyorsunuz.


Kafanızda ki tüm evden eve taşınma telaşını yok ediyoruz! Bize güvenin!