• Anasayfa
  • https://www.facebook.com/çetinler nakliyat
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05339599877

Takvim

 

 

Temsilcilikler

konya evden eve nakliyat firması ister ,şehir içi ister şehir dışı ulaştırmada hızlı ve güvenilir hizmet sunmalıdır.Saygınlık firma için önemli bir faktördür,saygınlık olmayan bir nakliyat firması işleyemez.Biz evden eve nakliyat firması olarak sizleredaha hızlı ve güvenilir nakliye sunmaktır.Kaliteli bir hizmet içi nuzman kadromuzla sizlerleyiz.star-esyapaket                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Bu işleri yaparken de siz değerli müşterilerimiz memnun etmek için elimizde gelen her şeyi gayreti göstermekteyiz.

  1. En önemlisi de bu. İşinde usta insanlarla çalışmak. Çalışanlarımız, konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. İşiniz başından sonuna kadar sorunsuz olarak ilerler. Hedef olarak müşteri memnuyiteni ön görüyoruz.                                                                                                                                                                        İkinci bölüm ise eşyaların araca yüklenmesi, evde her odada eşyaların tekrar aynı düzende yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin yapılarak işlem tamamlanmış olur.

    Aslında zor gibi görünen işlemi profesyonel bir kadro ve asansörlü nakliyat ile çok kısa bir zaman aralığında halledebilirsiniz.Sizler sadece ekibimizi yönlendiriyor ve eşyalarınızın yerleştirilmesine kadar ekibimize yön vermekle meşgul olmuş oluyorsunuz.


  1.                                                                                                                                                                    

  2.                                                                                                                                                                                               Kafanızda ki tüm evden eve taşınma telaşını yok ediyoruz! Bize güvenin!Hızlı ve yüksek kaliteli taşımacılık hizmetlerimizde müşterilerimize ağladığımız maksimum memnuniyet temel ilkelerimizdendir.Özellikle mobilyaların aşırı büyük olması nedeniyle taşıma sırasında sorun oluşturmaması için demonte hale getirilerek daha küçük boyutlarda taşınabilir duruma gelmesi sağlanmaktadır. Eşyaların tamamı hazırlandıktan sonra asansörlü nakliyat hizmetlerinde uygun olan dış bölümden eve yaklaşan araç ile asansör yukarı çıkartılarak eşyalar bu şekilde daha kısa süre içerisinde aşağıya indirilmektedir. Araca yerleştirme işlemi yapıldıktan sonra verilen adrese doğru yolculuğa başlanarak güvenli bir şekilde nakliye işlemleri devam ettirilmektedir. Araç içerisinde bulunan sabitleme sistemi de eşyaların hareket etmesini engelleyerek zarar görmelerini önlemektedir. Aracın verilen adrese ulaşması ile aynı şekilde üst katlara çıkartılacak olan eşyaların güvenli olarak taşınması için asansör ile dış alandan yukarı doğru asansör kullanılarak çıkartma işlemi yapılmaktadır. Bu işlemler merdivenlerden zorlu olan işlemleri daha kısa sürede ve kolayca yapmaya imkan sağlamaktadır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret28543
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832
Hava Durumu
Saat