• Anasayfa
  • https://www.facebook.com/çetinler nakliyat
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05339599877

Takvim

 

 

KURUM TAŞIMACILIGI

Zorlu ve stresli bir taşıma hizmeti olarak algılanan taşınma süreci içerisinde nakliye işlemlerinin en önemlisidir aslında . Gerekli özen ve detayları gerektiren bu hizmet alanında siz değerli müşterilerimize profesyonel çözümler üreten Konya ÇETİNLER Nakliyat gelişmiş hizmet anlayışı ve alanında personelleriyle kusursuz taşımacılık hizmeti sergilemektedir.

 

KURUM taşınma süreci içerisinde ilk olarak öncelikle yapılması gereken şey araştırma yapılma sürecidir. kurum içerisinde yapılan keşif ile kullanılacak ekipmanlar, araçlar ve çalışacak personellerin belirlenmesi gibi hususlar değerlendirilerek doğru ve güvenli bir şekilde taşınmanın sağlanması yapılır. Tüm taşıma hususları değerlendirildikten sonra ise size uygun taşıma fiyatının belirlenmesi yapılır.

 

Kurum taşımacılığı büyük alanlardan ve bolca malzemenin bir araya gelmesiyle oluşan alanlara fabrika denir. Taşıma hizmeti sırasında güven konusu oldukça önemlidir. İşletmenin en hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlamak üzere en doğru ambalaj malzemeleriyle güvenli olarak taşınmanın sağlanması gerekmektedir.

 

Yapılan doğru bir organizasyon ile fabrika nakliyesi işlemelerinde profesyonel hizmet kalitesi çerçevesinde faaliyet gösteren firmamız için öncelikli olan müşteri memnuniyet kurum taşımacılığı işlemlerinde Türkiye il sınırları içerisinde şehir içi, şehirler arası kurum taşımacılığında özen ve hassasiyet ile profesyonel nakliyecilik hizmeti sunmaktayız.

 

Evden eve nakliyat sektöründe yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile sizlere profesyonel taşımacılık hizmeti sunmaktayız. taşınacak eşyalarınız konya evdenen eve  nakliyat olarak eşyalarınız güvence altında korunmaktadır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret28543
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832
Hava Durumu
Saat